Menu
header photo

The Life of Wind 081

acosta99pilgaard's blog

Rapida Money - jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Wymogi jakie musi spełniać pożyczkobiorca, który zdecydował się na na pożyczkę w Rapida nie są wygórowane. https://hydewaugh04.hatenablog.com/entry/2020/10/27/205939 https://tongueframe9.wordpress.com/2020/10/26/pozyczka-gotowkowa-a-mianowicie-czym-jest-i-na-co-nalezy-zwrocic-uwage/ Jedyna kwestia, która ewentualnie mogłaby sprawiać jakikolwiek kłopot to odnalezienie gwaranta, to znaczy człowieka, który zapewni firmę pożyczkową, że osoba ubiegająca się o pożyczkę jest godna zaufania. https://penzu.com/p/18b7b6d7 Jeżeli znajdziemy poręczyciela, wtedy jesteśmy w stanie złożyć wniosek o pożyczkę. Przekonaj sie, jak wygląda cała procedura wnioskowania o pożyczkę w Rapida.

Pożyczka w Rapida

Rapida Money posiada w swojej ofercie pożyczki długoterminowe (całkowity czas spłaty zobowiązania to od 12 aż do 60 miesięcy). Warto podkreślić, że są to również pożyczki na stosunkowo duże sumy - od 2 500 złotych aż do 25 000 zł. W głównej mierze są one przeznaczone dla osób zadłużonych, bezrobotnych, z niskimi zarobkami, które potrzebują sporej gotówki w stosunkowo niedługim czasie. Warunkiem koniecznym, aby móc ubiegać się o taką formę finansowania będzie posiadanie gwaranta. Bez poręczyciela, nawet osoby z idealną zdolnością kredytową, dużymi zarobkami nie mają szans na to, aby uzyskać taką pożyczkę.

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę w Rapida Money?

Złożenie wniosku nie jest skomplikowane nie potrwa to zbyt długo, musisz tylko:
Wskazać kwotę oraz termin spłaty pożyczki - na samym początku trzeba określić kwotę, która Cię interesuje, oraz należy określić termin spłaty pożyczki. Pamiętaj, by zarówno suma, jak również okres spłaty, były dostosowane do Twoich możliwości finansowych. Ułatwi to spłatę pożyczki .
Uzupełnić wniosek - następnym krokiem jest uzupełnienie wniosku. Musisz podać podstawowe informacje, takie jak: dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL, numer oraz seria dowodu osobistego ), dane do kontaktu, oraz dane odnoszące się do Twoich miesięcznych dochodów i wydatków.
https://diigo.com/0isbzh Poprosić gwaranta o uzupełnienie wniosku - podobnie jak w przypadku pożyczkobiorcy, gwarant także ma obowiązek wpisać podstawowe informacje o sobie. Stanowi to zabezpieczenie dla pożyczkodawcy, że w chwili, gdy główny pożyczkobiorca przestanie regulować swój dług, wtedy gwarant przejmie jego obowiązki. Należy mieć na uwadze, że gwarant musi posiadać odpowiednią historię kredytową, oraz stabilną sytuację finansową.
Pożyczkodawca skontaktuje się z pożyczkobiorcą i gwarantem - po uzupełnieniu wszystkich formalności, pożyczkodawca skontaktuje się z pożyczkobiorcą a także z poręczycielem, żeby ustalić wszystkie szczegóły. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń firma udzieljąca pożyczki może zadać kilka pytań.
Przekazanie środków - jest to ostatni etap. Po uzupełnieniu wszelkich formalności i telefonicznej rozmowie z pożyczkodawcą następuje przekazanie pieniędzy. Warto zaznaczyć, że środki zostaną przekazane bezpośrednio na konto gwaranta, który z kolei zobowiązany jest do tego, żeby wypłacić otrzymane środki głównemu pożyczkobiorcy.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.